Чиновники ДСНС продовжують знущатися з підлеглих

Нагадаємо, раніше вже мав місце скандал щодо відмови чиновників ДСНС надавати статуси учасників бойових дій пожежним українського Донбасу, не дивлячись на обіцянки заступника голови ДСНС Мельчуцького.

Тоді СИНДИКАТ домігся надання статусів учасників бойових дій для співробітників ДСНС, що проходили службу в зоні АТО.

Наразі до нас звернувся пожежний з Полтавщини. Справа в тому, що начальника караулу з міста Комсомольськ постійно змушували виконувати злочинні накази — «списувати» бензин на неіснуючі виїзди, порушуючи правила безпеки заряджати акваланги приватних осіб з комерційною метою (це дуже небезпечно, оскільки існує велика різниця тиску в балонах рятувальників та аквалангах) тощо.

Натисніть на сторінку для збільшення зображення:

Заява профспілки Асоціація Праці Заява профспілки Асоціація Праці

 

Начкар відмовився виконувати такі злочинні накази. Тоді йому безпідставно «виписали» сурову догану, зібрали особовий склад по тривозі, а його не викликали, та хотіли, щоб інші бійці підтвердили, ніби він знав про сигнал і умисно не прийшов. Бійці відмовилися підтримати цю брехню.

Коли начкар написав про ці знущання заяву до прокуратури, то начальник управління прямим текстом заявив, що вважає всіх його підлеглих рабами, та продовжив погрози і безчинства. Начкара довели до ситуації, коли той буквально вимушений був звільнитися. Але начкар продовжує боротися за справедливість. І СИНДИКАТ разом з ним.

Комментирование запрещено