Свободу українцям!

Уже більше чотирьох років іде війна з росією і за цей час більше 60 українців були затримані ФСБ, зазнавали катувань, примусових психологічних експертиз, а наразі утримуються у нелюдських умовах, без надання медичної допомоги у СІЗО та російських тюрмах у Сибіру чи на далекій Півночі. Деякі з них уже засуджені до величезних термінів ув’язнення.

Незважаючи на жахливі умови утримання, наші політв’язні тримаються мужньо і не миряться з таким становищем — уже 66-ий день триває голодування кримчанина Володимира Балуха, яке він оголосив «як вияв особистого презирства до окупаційного режиму», 10-ий день на підтримку українських політв’язнів в росії голодує український режисер Олег Сенцов, засуджений до 20 років ув’язнення, готовий приєднатися до голодування і посправник Сенцова Олександр Кольченко.

Тим не менш, в тюремних умовах, без їжі, медичної допомоги, під постійним тиском з боку адміністрації колоній та СІЗО важко не втратити надію, тому політв’язням необхідна наша підтримка. Крім того, їх голодування і протест матиме ефект тільки якщо буде широко висвітлене в Україні і світі. Саме тому Синдикат закликає долучитись до моральної та інформаційної підтримки українських політв’язнів у РФ, взявши участь у флешмобі #свободуукраїнцям — сфотографуйтесь із цим хештегом і викладіть фото у соцмережі.

Не забуваймо про наших політв’язнів — їх визволення, життя і надія на краще залежать від нас.

#свободуукраїнцям
#theyarestillthere
#freeSentsov
#freeKolchenko
#political_prisoners
#політв‘язні

Комментирование запрещено